پاورپوینت نظام تامین منابع انسانی

تامین سرمایه انسانی,بررسی نظام جذب و تامین نیروی انسانی,دستورالعمل نیازسنجی, ساماندهی و تامین منابع انسانی,بررسی تاثیر برنامه ریزی نیروی انسان,قانون برنامه توسعه پنجساله كشور,اقدامات اساسي متناسب با موضوعات استراتژيک|35014265|ktf
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت نظام تامین منابع انسانیرا مشاهده می نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع نظام تامین منابع انسانی،در قالب ppt و در 58 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:سیاست ها و الزامات قانونی ، در جذب و استخدام نیروی انسانی
سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری
عدالت محوری در جذب، تداوم خدمت و ارتقای منابع انسانی
بهبود معیارها و روزآمدی روش‌های گزینش منابع انسانی به منظور جذب نیروی انسانی توانمند، متعهد و شایسته و پرهیز از تنگ­نظری‌ها و نگرش‌های سلیقه‌ای و غیرحرفه‌ای
زمينه‌سازي جذب و نگهداري نيروهاي متخصص در استان‌هاي کمتر توسعه يافته و مناطق محروم (بند 7)

قانون مديريت خدمات كشوري
ماده 41- ورود به خدمت و تعیین صلاحیت استخدامی افرادی که داوطلب استخدام در دستگاه های اجرائی می باشند براساس مجوزهای صادره، تشکیلات مصوب و رعایت مراتب شایستگی و برابری فرصتها انجام می‌شود.
ماده 44- به کار گیری افراد در دستگاههای اجرائی پس از پذیرفته شدن در امتحان عمومی که به طور عمومی نشر آگهی می‌گردد و نیز امتحان یا مسابقه تخصصی امکانپذیر است. دستور العمل مربوط به نحوه برگزار امتحان عمومی و تخصصی به تصویب شورای توسعه مدیریت می‌رسد.

قانون برنامه توسعه پنجساله كشور
ماده 57- جذب نیروی انسانی به صورت رسمی یا پیمانی در قوه مجریه با رعایت سقف اعتبارات و مجوزهای استخدامی به ترتیب با تشخیص و تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور موکول به آزمون عمومی است.
و . . .