پاورپوینت تولید پنیر پیتزا

مراحل تولید پنیر پیتزا,کارگاه تولید پنیر پیتزا,هزینه خط تولید پنیر پیتزا,طرح توجیهی تولید پنیر پیتزا,راه اندازی خط تولید پنیر پیتزا,تولید پنیر پیتزا در خانه,قیمت دستگاه پخت پنیر پیتزا,تجهیزات لازم برای تولید پنیر پیتزا|35014295|ktf
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت تولید پنیر پیتزارا مشاهده می نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع تولید پنیر پیتزا ،در قالب ppt و در 26 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:پنیر پیتزا (به انگلیسی: Pizza cheese) نوعی پنیر پرورده پاستوریزه است که در تهیه پیتزا به‌کار می‌رود. این گونه پنیر به دو فرم صنعتی و سنتی وجود داشته و برای به‌کارگیری آن، به شکل‌های گوناگونی چون رشته‌ای، ورقه‌ای و ... به‌کار گرفته می‌شود. این پنیر در فرآیند تهیه پیتزا، با ذوب شدن بر روی سطح این غذا، تاثیر کشسان و چسبنده خود را نشان می‌دهد. این پنیر با پنیر موزارلا فرق دارد و از بافتی نرم برخوردار است.
پنیر موزارلا از مهم‌ترین محصولات خانواده پاستافیلا است و منشاء پیدایش آن جنوب ایتالیاست و در زبان ایتالیایی پاستافیلا به پنیرهای نرم و کشدار می‌گویند. وجه تمایز این نوع پنیر با پنیر پروسس در فرایند تولید آن (استفاده از پنیر اولیه یا مخلوط چند نوع پنیر) است.
در واقع، پنیر پروسس از مخلوط یک یا چند نوع پنیر مختلف (با درجه‌های رسیدن متفاوت) با پنیر اولیه به عنوان ماده اصلی و افزودن امولوسیون‌کننده مجاز و حرارت دادن مخلوط در شرایط مناسب (هم‌زدن و به دست آمدن مخلوط یکنواخت) تولید می‌شود.
گرچه در فرایند تولید هر دو نوع پنیر، شیر گاو به مصرف می‌رسد اما پنیر موزارلا از شیر کامل و پرچرب گاومیش‌ نیز به دست می‌آید به همین دلیل در مقایسه با پنیرهایی که از شیر گاو به دست می‌آیند، کمی چرب‏تر است.
و . . .